Maksimaliai padidinkite savo Mahjong laimėjimų šansus

Yra keletas pakeitimų ir patobulinimų, kuriuos turėtų patobulinti tiek pradedantieji, tiek pažengusieji. Dažnai naujokai pirmiausia nardo galva, kad surinktų kuo daugiau plytelių rinkinių, ypač „Kongs“, „Pungs“ ir „Chows“. Tačiau tai nėra išmintingas veiksmų planas ir ilgainiui lemia nesėkmes. Žaidimas ranka, kuri buvo išspręsta, taikomas ir žaidimui, kaip ir kituose kortų žaidimuose, tačiau verta kuo geriau išnaudoti plyteles. Sužinokite, kaip pagerinti šansus ir neleisti oponentams laimėti. Pagrindinis „Mahjong“ žaidimo planas apima patarimų, paaiškintų žemiau, derinį.

Išmintingi žaidėjai niekada neatskiria savo plyteliųLaikydami plytelių skaičiųŠvarus išmetimasTaškų deklaracijos
Justinas Valiulis
WriterJustinas ValiulisWriter
Išmintingi žaidėjai niekada neatskiria savo plytelių

Išmintingi žaidėjai niekada neatskiria savo plytelių

Atitinkamai sutvarkyti plyteles yra gyvybiškai svarbus žingsnis. Gali kilti pagunda plyteles atskirti tokiu būdu, kuris parodytų, ar plytelės yra arti, kad sudarytų visą ranką. Tačiau tai prieštarauja intuityviam požiūriui, nes tai gali suteikti oponentui gyvybiškai svarbių įkalčių, tarsi jie būtų nugalėti. Plokščių pergrupavimas į „Kongs“, „Pungs“ ir „Chows“ leidžia kitam žaidėjui žinoti, kad priešininkas suformuos visą ranką, taigi jie padidins savo žaidimą, kad išvengtų galimo pergalės. Tačiau ta pati schema gali būti naudojama siunčiant neteisingus signalus varžovui.

Išmintingi žaidėjai niekada neatskiria savo plytelių
Laikydami plytelių skaičių

Laikydami plytelių skaičių

Būtina išlaikyti reikiamą plytelių skaičių, nes žaidėjas gali kelti iššūkį, kad jo konkurentas turi per mažai arba per daug plytelių. Charlestono metu labai svarbu kabinti gėles, nes daugumai Mahjong rankų reikės gėlių plytelių. Tačiau atskleisti per daug rankos yra žala. Paimti išmestas plyteles galima tik tada, kai yra visa „Kong“, „Pung“ ar „Chow“ ranka. Taigi kai ranka parodoma per daug, informacija nutekėja ir varžovas pradeda numatyti, kokias plyteles kitas žaidėjas ketina pasirinkti ar išmesti. Tada jie pradeda pritaikyti savo sprendimą, atsižvelgdami į priešininko žingsnį.

Laikydami plytelių skaičių
Švarus išmetimas

Švarus išmetimas

Kai žaidėjas išmeta plytelę, priešininkas per kairę arba į kairę gali pareikalauti kan arba pon, prieš oponentas dešinėje ištraukia plytelę. Išmetimas turėtų būti atliekamas tokiu būdu, kad kiti žaidėjai galėtų tuo pačiu metu pamatyti išmestą plytelę. Kairiarankiai žaidėjai turi būti ypač atidūs ir netrukdyti kamichai žiūrėti į išmetimą. Nors yra daugybė būdų, kaip švariai išmesti, paprasčiausia yra išmesti plytelę vertikaliai, kol joje nėra krūvos, ir leisti jai nukristi. Tai gali būti ne pats išgalviausias dalykas, tačiau jis užtikrina, kad visi žaidėjai aiškiai matytų išmetimo plyteles.

Švarus išmetimas
Taškų deklaracijos

Taškų deklaracijos

Kiekvienas žaidėjas turi įsiminti, kaip skauda rankas. Tai turėtų prasidėti nuo tenpai, nes laimėjus būtų per vėlu suskaičiuoti rankos fu ir haną. Taigi, prieš laimėdamas, kiekvienas žaidėjas turėtų pagalvoti, kiek jų ranka bus verta ron ir tsumo. Turint patirties, šie skaičiavimai tampa vėjeliu ir lengviau pasakyti, kiek padidėja rankos vertė. Žaidžiant su žmogumi, kuris nežino, kaip deklaruoti taškus, pravartu tam skirti šiek tiek laiko po pergalės. Padėti jiems priprasti deklaruojant taškus, žaidimas gali vykti sklandžiai.

Taškų deklaracijos
About the author
Justinas Valiulis
Justinas Valiulis
About

Justinas Valiulis - Lietuvos žvaigždė internetinių kazino žaidimų lokalizavimo srityje, kuri sujungia glaudų supratimą apie lietuvių kultūrą su savo platu žaidimų žiniomis. Šis unikalus derinys užtikrina, kad kiekvienas jos lokalizuotas žaidimas jaučiasi būtent lietuviškas.

Send email
More posts by Justinas Valiulis