Mobilieji įrenginiai

December 8, 2021

Čia yra 6 interaktyvios Mahjong programos, kurias reikia išbandyti

Justinas Valiulis
WriterJustinas ValiulisWriter

Tikriausiai praėjo daug amžių nuo tada, kai turėjote malonumą žaisti Mahjong. XX amžiuje tradicinis kinų stalo žaidimas su plytelėmis tapo populiari pramoga. Be pagrindinių žaidimo elementų, dabar galite rasti įvairių spalvų ir dizaino Mahjong plytelių.

Čia yra 6 interaktyvios Mahjong programos, kurias reikia išbandyti

Populiariausi Mahjong žaidimai galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ arba „Google Play“. Tačiau, jei norite žaisti sudėtingesnį žaidimą, taip pat yra daugybė mokamų variantų.

Žemiau yra mūsų mėgstamiausių Mahjong programų sąrašas:

Mahjong Deluxe 3

Jei norite žaisti klasikinį mažongą su draugais, Mahjong Deluxe 3 yra vienas geriausių pasirinkimų. Jame yra platus išdėstymo pasirinkimas, įskaitant specialias taisykles kurios leidžia žaidėjams laimėti naudojant savo plyteles, o ne laikytis standartinių taisyklių.

Taip pat galėsite naudoti AI priešininką, jei norite žaisti prieš robotą. Be to, „Mahjong Deluxe 3“ vienu metu palaiko iki keturių žaidėjų, todėl galite mėgautis kelių žaidėjų žaidimais prieš kitus žmones, kurie taip pat atsisiuntė žaidimą.

Mahjong Solitaire 2

Solitaire gerbėjams patiks Mahjong Solitaire 2, nes jis siūlo tą patį seną žaidimą, kurį jie žino ir mėgsta, bet prideda naujų funkcijų, pvz., laiko apribojimą ir pasiekimus. Taip pat galite pasirinkti iš dviejų sudėtingumo nustatymų, todėl galite iššūkį įveikti aukštesnio lygio iššūkius. Be to, galite nuspręsti išsaugoti pažangą, jei įstrigote ties tam tikra dėlione.

Mahjong laikas

Galbūt nemanote, kad „Mahjong Time“ yra ypač jaudinantis, tačiau šis žaidimas siūlo keletą unikalių posūkių. Pavyzdžiui, galite žaisti solo režimu arba pakviesti draugus prisijungti prie jūsų tinkamose rungtynėse. Taip pat jums gali tekti atlikti galvosūkius per tam tikrą laiką. Tai reiškia, kad neturėsite daug laiko gaišti, kai bandysite užbaigti sudėtingą galvosūkį.

Mahjong Plus

Tai dar vienas geras pasirinkimas atsipalaiduoti ir žaisti Mahjong nesijaudinant dėl laimėjimo ar pralaimėjimo. „Mahjong Plus“ yra daugybė skirtingų maketų, kurių kiekvienas turi savo unikalią temą. Be to, galite pasirinkti sukurti tinkintą išdėstymą.

Mahjong HD

Tai vienintelis žaidimas, kurį rekomenduojame, jei norite patirti tikrąjį Mahjong grožį. „Mahjong HD“ leidžia sukurti gražius plytelių rinkinius, kurie puikiai atrodo bet kuriame įrenginyje. Dėl nuostabios grafikos ir animacijos žaisdami jausitės kaip namie. Taip pat yra galimybė pasidalinti savo kūriniais per „Facebook“ ar „Twitter“.

Mahjong HD Pro

„Mahjong HD Pro“ yra panašus į pradinę žaidimo versiją, išskyrus keletą papildomų funkcijų. Tai apima laikmatį, rezultatų suvestinę, geriausių rezultatų sąrašą ir kt. Be to, žaidėjai gali lengvai importuoti savo vaizdus į žaidimą, kad jie būtų rodomi jų rinkiniuose.

Kuri Mahjong programa jums patinka labiausiai? Jei vis tiek negalite pasirinkti, galite išbandyti kiekvieną žaidimą, kad pamatytumėte, kaip jie veikia.

About the author
Justinas Valiulis
Justinas Valiulis
About

Justinas Valiulis - Lietuvos žvaigždė internetinių kazino žaidimų lokalizavimo srityje, kuri sujungia glaudų supratimą apie lietuvių kultūrą su savo platu žaidimų žiniomis. Šis unikalus derinys užtikrina, kad kiekvienas jos lokalizuotas žaidimas jaučiasi būtent lietuviškas.

Send email
More posts by Justinas Valiulis
undefined is not available in your country. Please try:
Nesenstantis mažongo žavesys: strategijos, atminties ir kultūrinių mainų žaidimas
2024-06-03