May 8, 2024

Švenčiame AANHPI paveldo mėnesį: gilus nardymas su Shondaland's Finest

Justinas Valiulis
WriterJustinas ValiulisWriter

„Shondaland“ mes visi norime švęsti savo etapus ir apmąstyti kelionę, kuri atvedė mus ten, kur esame šiandien. Mūsų kūriniai atspindi įvairų pasaulį, kuriame gyvename – tai žygdarbis tapo įmanomas dėl neįtikėtino talento, su kuriuo mums pasisekė dirbti daugelį metų. Šį Azijos Amerikos, vietinių Havajų ir Ramiojo vandenyno salų gyventojų paveldo mėnesį atkreipiame dėmesį į mūsų bendruomenės AANHPI žvaigždes, gilindamiesi į jų asmeninę patirtį ir kultūrinę aplinką.

Švenčiame AANHPI paveldo mėnesį: gilus nardymas su Shondaland's Finest

Pagrindiniai patiekalai:

  • Šondalando kūriniai atspindi įvairų pasaulį, kuriame gyvename, nes daugybė kultūrų, atstovaujamų jo veikėjų.
  • Asmeninė šių aktorių kilmė ir kultūra suteikia jų vaizduojamiems veikėjams gilumo ir autentiškumo.
  • Švenčiant AANHPI paveldo mėnesį suteikiama galimybė ištirti turtingą AANHPI talento kultūrinę patirtį Shondaland mieste.

Šventės dvasia pasivijome žvaigždę iš „Grey's Anatomy“, kurios gyvenimo istorija tokia pat spalvinga, kaip ir atliekami vaidmenys. Šio aktoriaus, gimusio Karibų kinų šeimoje Kosta Rikoje, kelionė nuo daugiakultūrio auklėjimo iki populiarios pavardės tokiose laidose kaip „Glee“ ir tokiuose filmuose kaip „Viskas visur, viskas vienu metu“ yra tiesiog įkvepianti.

Kaip vaikystė paveikė tai, kas esi šiandien?

Užaugęs kinų Karibų bendruomenėje Kosta Rikoje, nuo mažens buvau pasinėręs į kultūrų mišinį. Šūkis „pura vida“, reiškiantis „tyras gyvenimas“, labai paveikė mano požiūrį į gyvenimą, pabrėždamas, kaip svarbu gyventi harmonijoje su gamta ir bendruomene.

Ar galite pasidalinti mėgstama šeimos tradicija?

Maistas ir šeimos susibūrimai buvo pagrindiniai mano vaikystės elementai. Groti mažongą per šiuos susibūrimus buvo puoselėjama tradicija, suteikusi džiaugsmo ir šventės jausmą, kuris visus suartino.

Kokios buvo jūsų mėgstamiausios laidos ir knygos augdami?

„Knight Rider“ ir „Fresh Prince of Bel-Air“ buvo mano vartai į Amerikos kultūrą, suteikę ne tik pramogų, bet ir vertingų įžvalgų apie pasaulį, kuris skiriasi nuo mano paties. „Alchemikas“ buvo esminė knyga, kuri man sukėlė rezonansą ir formavo mano požiūrį į gyvenimą ir likimą.

Kokių pamokų išmokote iš savo tėvų?

Mano tėvai išmokė mane nuoširdumo vertės, pagalbos kitiems svarbos ir išminties gyventi saikingai, aiškiai matyti abi kiekvienos situacijos puses. Šiais principais vadovaujuosi visą gyvenimą ir karjerą.

Įsiveržimas į pramonę: kokia buvo jūsų patirtis?

Įeidamas į pramogų industriją mažai išmanydamas apie jos veikimą, pasikliaudavau savo aistra pasirodymui ir tėvų pamokomis, kad galėčiau naršyti savo keliu. Pradėjęs kaip profesionalus šokėjas, iš kiekvieno darbo išmokau vertingų pamokų, pamažu tobulindamas savo įgūdžius ir supratimą apie industriją.

Pirmą kartą pamatyti save ekrane turėjo būti įsimintina. Ar galite apibūdinti tą patirtį?

Mano pirmasis pasirodymas ekrane buvo toks trumpalaikis, kad vos turėjau laiko jį apdoroti. Tačiau tai buvo mažiau apie atskleidimą, o apie tai, kad mano tėvai didžiuotųsi, skatindami mane ieškoti vaidmenų, kurie leistų iš tikrųjų parodyti savo talentą.

Kuo labiausiai didžiuojatės savo karjeroje iki šiol?

Aš didžiuojuosi savo užmegztais santykiais ir veikėjais, kuriuos turėjau galimybę ištirti. Ieškoti chemijos su personažu yra taip pat svarbu, kaip ir su kolegomis aktoriais, todėl galima sukurti autentiškesnį ir patrauklesnį vaizdą.

Šis interviu siūlo tik žvilgsnį į turtingą patirties ir kultūrinių sluoksnių gobeleną, praturtinantį mūsų Šondalando bendruomenę. Kai švenčiame AANHPI paveldo mėnesį, primename apie įvairovėje slypintį grožį ir jėgą bei mus visus siejančias istorijas.

Šondalando rašytoja Mia Brabham Nolan gražiai fiksuoja šiuos pasakojimus, kviesdama skaitytojus giliau įsigilinti į AANHPI talentų gyvenimus ir kultūras, dėl kurių mūsų laidos tokios panašios ir mylimos. Stebėkite jos kelionę ir atraskite daugiau istorijų, kurios švenčia pramogų pasaulio paveldą ir įvairovę.

About the author
Justinas Valiulis
Justinas Valiulis
About

Justinas Valiulis - Lietuvos žvaigždė internetinių kazino žaidimų lokalizavimo srityje, kuri sujungia glaudų supratimą apie lietuvių kultūrą su savo platu žaidimų žiniomis. Šis unikalus derinys užtikrina, kad kiekvienas jos lokalizuotas žaidimas jaučiasi būtent lietuviškas.

Send email
More posts by Justinas Valiulis
ThunderPick
Premija 2000 USD
Kultūrų ir komedijos derinys: „Madžong karaliaus“ kūrimas
2024-05-16