April 17, 2024

„Mahjong Soul“ ir „Blue“ archyvas vienykitės žvaigždžių bendradarbiavimo renginiui!

Justinas Valiulis
WriterJustinas ValiulisWriter

Pagrindiniai patiekalai:

„Mahjong Soul“ ir „Blue“ archyvas vienykitės žvaigždžių bendradarbiavimo renginiui!
  • Pasinerkite į unikalų „School Fes Frenzy“ renginį „Mahjong Soul“, kuriame yra naujas žaidimo būdas ir riboto laiko istorijos.
  • Susipažinkite su keturiais išskirtiniais personažais iš „Blue Archive“ ir pasinerkite į Mahjong Soul visatą.
  • Pasipuoškite savo personažais naujais Flowery Charms serijos drabužiais ir papuoškite savo žaidimą riboto laiko dekoracijomis.

2024 m. balandžio 17 d. – Šanchajus, Kinija – tai jaudinanti diena mobiliųjų žaidimų pasaulyje, nes „Mahjong Soul“ bendradarbiauja su „Blue Archive“ novatoriškam bendradarbiavimui! NEXON GAMES sukurtas „Blue Archive“ išskyrė savo nišą kaip sensacingas subkultūrinis RPG žaidimas mobiliesiems. Šis bendradarbiavimas yra skirtas užburti Mahjong Soul žaidėjus keturiais išskirtiniais personažais, pagal užsakymą pagamintais bendradarbiavimo drabužiais ir unikaliomis, riboto laiko dekoracijomis. Be to, laukiama gausybės dosnių renginių apdovanojimų.

Naujas riboto laiko bendradarbiavimo renginys

Mokykla Fes Frenzy kviečia visus žaidėjus į precedento neturintį įvykį, kuriame susilieja nauji rungtynių režimai ir žavi, riboto laiko istorija. Nutrūkus nuo tradicinės mahjong mechanikos, renginys pristato Sielos Punch, režimas, kai žaidėjai iš eilės išmeta šešias plyteles, paskelbę Riichi, padidindami jaudulį ir strategiją. Šiame riboto laiko renginyje, vykstančiame nuo 2024 m. balandžio 16 d. iki gegužės 7 d. (UTC-7), žadama reitinguotų rungtynių ir „Soul Punch“ kovų, kupinų jaudinančių galimybių užsidirbti žetonų ir gauti išskirtinių apdovanojimų.

Nauji bendradarbiavimo personažai

Mėlynojo archyvo visata susiduria su Mahjong Soul ir atneša keturis unikalius personažus į šį žavų pasaulį. Kiekvienas personažas, nuo sportiško Shiroko iki išdykusio Mutsuki, suteikia Mahjong Soul patirties turtingą istorijos ir žavesio sluoksnį. Jų netikėta kelionė į Mahjong Soul Shrine prideda gylio ir jaudulio, žadėdama žaidėjams puikų ir įtraukiantį susitikimą.

Nauji bendradarbiavimo komplektai ir dekoracijos

Bendradarbiavimas apima madą su Gėlių žavesio serija, elegantiškų qipao aprangų serija keturiems svečiams. Kartu su šiais prašmatniais drabužiais žaidėjai gali pagerinti savo žaidimų patirtį naudodami išskirtines riboto laiko dekoracijas, tokias kaip „Winning“, „Riichi“, „Riichi Bet“, „Tile Back“ ir „Tablecloth“. Šie papildymai ne tik praturtina vizualinį patrauklumą, bet ir įtraukia žaidimo patirtį.

Stebėkite Mahjong Soul ir Blue Archive

Nepraleiskite jokių atnaujinimų! Stebėkite oficialius Mahjong Soul ir Blue Archive kanalus, kad sužinotumėte apie šį įdomų bendradarbiavimą ir dar daugiau. Nesvarbu, ar tai per jų oficialų pagrindinį puslapį, „Discord“, „X“, „Facebook“, „YouTube“ ar „Twitch“, galite tyrinėti daugybę turinio ir bendruomenės.

Apie Blue Archive

NEXON GAMES sukurtas ir 2021 m. lapkričio mėn. pasauliniu mastu pristatytas „Blue Archive“ greitai tapo mėgstamu RPG pavadinimu. Jis žaidėjams siūlo unikalų kasdienių stebuklų ir patrauklios RPG mechanikos derinį. Norėdami sužinoti daugiau apie šį kerintį pasaulį, apsilankykite jų oficialioje svetainėje.

Apie „Yostar Games“

2014 m. įkurta „Yostar Games“ tapo pirmaujančia leidėja ir kūrėja, ypač anime žaidimų žanre. „Yostar Games“, kurios būstinė yra Tokijuje ir Šanchajuje, siekia dominuoti pasaulinėje žaidimų aplinkoje.

Šis Mahjong Soul ir Blue Archive bendradarbiavimas yra daugiau nei tik įvykis; tai žaidimų, istorijų pasakojimo ir bendruomenės šventė. Prisijunkite prie School Fes Frenzy ir pasinerkite į pasaulį, kuriame susiduria strategija, grožis ir veiksmas!

About the author
Justinas Valiulis
Justinas Valiulis
About

Justinas Valiulis - Lietuvos žvaigždė internetinių kazino žaidimų lokalizavimo srityje, kuri sujungia glaudų supratimą apie lietuvių kultūrą su savo platu žaidimų žiniomis. Šis unikalus derinys užtikrina, kad kiekvienas jos lokalizuotas žaidimas jaučiasi būtent lietuviškas.

Send email
More posts by Justinas Valiulis
ThunderPick
Premija 2000 USD
Kultūrų ir komedijos derinys: „Madžong karaliaus“ kūrimas
2024-05-16