Internetinio Mahjong strategija

Mahjong yra intriguojantis kiniškų plytelių žaidimas, kuris ir toliau populiarėja visame pasaulyje. Pirmą kartą žaidžiantiems žaidėjams jis gali pasirodyti nepaprastas, tačiau žaidėjas tampa paprastas, kai žaidėjas įvaldo tinkamas žaidimo strategijas. Yra įvairių madžongo versijų. Tačiau daugumos variantų centre yra nuo 136 iki 144 plytelių ir štampo. Šios plytelės yra suskirstytos į tris savitas kategorijas: kostiumai, premijų plytelės ir garbės plytelės.

Galutinis mahjongo tikslas yra sukonstruoti laimėtą ranką naudojant 14 plytelių. Ši laimėta ranka yra keturių, trijų arba dviejų plytelių rinkinys, pelnantis mažiausiai iš anksto nustatytų taškų. Čia yra keletas pagrindinių strategijų, kurias gali naudoti statytojai.

Justinas Valiulis
WriterJustinas ValiulisWriter
Atidžiau atkreipkite dėmesį į išmetimą

Atidžiau atkreipkite dėmesį į išmetimą

Žaisdamas mahjongą, žaidėjas turi stebėti, ką kiti bando surinkti. Yra trys esminiai dalykai, kuriuos lošėjas turi stebėti iš varžovų rankų. Tokie dalykai yra išmetimai, ekspozicijos ir plytelės, kurių varžovų žaidėjas niekada nežaidė. Žaidėjai daugiausia turėtų atkreipti dėmesį į žaidėjus, esančius dešinėje. Toks žaidėjas yra vienintelis, galintis šokti. Mahjongo žaidimui einant į pabaigą, žaidėjai turėtų būti atsargūs dėl to, ką išmes. Venkite plytelių išmesti, kai plytelių sienoje sumažėja.

Atidžiau atkreipkite dėmesį į išmetimą
Suprasti balų skaičiavimo elementus

Suprasti balų skaičiavimo elementus

Kad žaidėjas būtų didžiulė jėga mažongo žaidime, jis turi išstudijuoti ir suprasti skirtingus taškų nustatymo elementus. Norint suprasti šias balų savybes, jų nereikia įsiminti. Vietoj to, žaidžia su skirtingais žaidėjais ir supranta bendrus jų modelius. Sužinokite modelius, kurie surinko daugiausiai ar mažiau taškų, taip pat tai, kas yra laimi ranka. Visada gera idėja iš anksto išsiaiškinti geriausią derinį, tada šaudyti už juos. Žaidimui tęsiantis, pakeiskite originalią taktiką, kad sumanūs žaidėjai negalėtų skaityti ir analizuoti jūsų rankos.

Suprasti balų skaičiavimo elementus
Venkite melodijos per greitai

Venkite melodijos per greitai

Klaida, kurią daro dauguma pradedančiųjų žaidėjų, per greitai ištirpsta žaidime. Manoma, kad kai lažybos yra arti mahjongo, ji (ji) turi čiulpti ar stumti. Tačiau toks žingsnis gali būti neutralus. Greičiausiai žaidėjui bus paliktos sudėtingos plytelės, kurias būtų galima suderinti vėliau, jei jis būtų anksti užsimovęs ir nubaustas. Ankstyvas plytelių eksponavimas anksčiau suteikia konkurentams galimybę perskaityti jūsų žaidimą ir vėliau pakoreguoti, kaip jie žaidžia. Patartina perduoti plyteles, kai žaidimas vis dar šviežias, kad išlaikytumėte lankstumą link pabaigos.

Venkite melodijos per greitai
Niekada neleiskite kitam žaidėjui lengvai laimėti

Niekada neleiskite kitam žaidėjui lengvai laimėti

Nors pagrindinis tikslas yra laimėti mažongo žaidimą, išmintingesnė strategija yra nusivilti oponentus. Ši technika yra naudinga tais atvejais, kai žaidėjas susiduria su kvalifikuotomis mažongo priešomis. Visada venkite maitinti aukštą rezultatą turinčias rankas. Pavojingas žaidėjas yra tas, kuris tris kartus sumedžioja viename kostiume. Būkite labai atsargūs maitindami tokius žaidėjus. Geriausia strategija yra greitai priimti gynybinį mentalitetą. Be to, prarasti taškai, o ne surinkti taškai, lemia žaidėjo likimą. Žaisdami laikykitės pagrindinės madžongo strategijos, „žaidėjas niekada negali laimėti, mėtydamas laimėtojui plyteles oponentui“.

Niekada neleiskite kitam žaidėjui lengvai laimėti
About the author
Justinas Valiulis
Justinas Valiulis
About

Justinas Valiulis - Lietuvos žvaigždė internetinių kazino žaidimų lokalizavimo srityje, kuri sujungia glaudų supratimą apie lietuvių kultūrą su savo platu žaidimų žiniomis. Šis unikalus derinys užtikrina, kad kiekvienas jos lokalizuotas žaidimas jaučiasi būtent lietuviškas.

Send email
More posts by Justinas Valiulis