Naujienos

October 6, 2021

Originalūs mažongų rinkiniai: turtingos žaidimo istorijos skonis

Mahjong yra senovinis žaidimas, labai svarbus kinų kultūrai. Pakvietęs draugą į savo namus žaisti Mahjongo žaidimą įrodė, kaip vertini draugystę. Dėl gilių žaidimo šaknų šiuolaikiniai mažongų entuziastai stengiasi išlaikyti jo aktualumą išlaikydami daugumą pradinio žaidimo aspektų.

Originalūs mažongų rinkiniai: turtingos žaidimo istorijos skonis

Neseniai internete kilo šurmulys, kai grupė baltų moterų pristatė prabangų mažongo rinkinį, pavadintą „Mahjongo linija“. Pigiausias jų rinkinys kainavo 325 USD, o išskirtiniai rinkiniai, tokie kaip „Cheeky Line“ ir „Botanical Line“, buvo parduodami už daugiau nei 400 USD.

Paprasčiau tariant, tokie beprotiški prizai turi jus nuvilti. Mes sutinkame su entuziastais, kad mažongas neturėtų būti komercializuojamas. Šiuo atžvilgiu mes sudarėme trumpus kišenėje tinkamų mažongų rinkinių aprašymus, kurie yra tikras turtingos žaidimo istorijos vaizdas.

Mahjong rinkinys Perlo upėje su dviem variantais

Šis Mahjong rinkinys yra parduodamas Pearl River, pirmame Kinijos ir Amerikos departamente pasaulyje. Pirkėjai renkasi iš dviejų mažongų rinkinių; „Vakarų rinkinys“, kuriame yra sunumeruotos plytelės, ir „Azijos rinkinys“ su kiniškais simboliais. Visos plytelės yra 1 1/8 x 1,5 x 7/8 colio dydžio, todėl jas galima tvirtai priglausti prie rudos pakuotės dėžutės, esančios pirkimo metu.

Individualizuotas dovanų mažongas rinkinys „Etsy“

Pirkėjai, norintys padovanoti savo draugams ir šeimos nariams, gali pasirinkti šį pagal užsakymą pagamintą „Mahjong“ rinkinį „Etsy“. Galite pasirinkti vieną iš aštuonių modelių, kurie geriausiai atitinka gavėjo progą. Tarp jų yra „Su gimtadieniu“, „Laimingi baigimai“, „Sukaktuvės“, „Ponas ir ponia“. ir dar. Pardavėjas taip pat leidžia į plyteles įvesti keturis skaitmenis, kuriuos reikia iškirpti ranka.

„Koi Fish Mahjong“ rinkinys su mediniu dėklu

Pirkdami šį Mahjong rinkinį „Yellow Mountain Imports“, gausite 166 plyteles su akvarelės koi motyvu, simbolizuojančiu sėkmę, gausą ir atkaklumą. Be to, jūs gaunate gerai pagamintą medinę dėžę, kurioje yra priedų, tokių kaip mediniai stelažai, akrilo stūmikliai, taškų monetos, kauliukas, vėjo indikatorius ir naudojimo instrukcija.

Daugiaspalvis kinų mažongas rinkinys su nešiojama dėžute

Legendiniai mažongo kūriniai yra rankų darbo ir užrašyti skaičiais ir kinų simboliais. Žaidėjai iš bet kurio regiono gali lengvai žaisti naudodami kūrinius. Rinkinyje yra 144 detalės su žalios, mėlynos, violetinės, baltos ir rožinės spalvos pasirinkimais. Remiantis „Etsy“ aprašymu, jis puikiai tinka pradedantiesiems ir profesionaliems „Mahjong“ žaidėjams.

Amatininkų sukurtas medinis mažongas, skirtas Verve kultūrai

„Verve Culture“ parduoda šį unikalų Mahjong rinkinį. Visos medinės dalys ir pakavimo dėžutės yra pagamintos rankomis. Pardavėjas pateikia lengvai skaitomas instrukcijas ir turi trumpą žaidimo istoriją svetainėje.

Rankų darbo medinio mažongo rinkinys Novicoje

Šis „Mahjong“ rinkinys, pagamintas Waraporno Khamsuko, yra gražioje medinėje dėžutėje ir apima Kinijos simbolius ant 144 mažongo kūrinių. Rinkinys pagamintas Tailande ir išsiųstas į bet kurią Amerikos vietą, kai tik atliksite užsakymą.

Kuo kinų mažongas skiriasi nuo japonų mažongo
2021-12-15