May 6, 2024

Šviesos, fotoaparatas, veiksmas: „The Amazing Race Canada“ pasiekia „Richmond Mall“.

Justinas Valiulis
WriterJustinas ValiulisWriter

Raktai išsinešti

  • Netikėtas rinkinys: Ričmondo prekybos centras „Parker Place“ praėjusį sekmadienį virto ekspromtu „The Amazing Race Canada“ filmavimo aikštele.
  • Bendruomenės buzz: Pirkėjai ir valgytojai naujajame sezone gali pažvelgti į save, sukeldami jaudulį.
  • Kultūros dėmesio centre: Įprasto prekybos centro šurmulio metu mahjong žaidimas maisto aikštelėje tapo netikėtu šou akcentu.

Jei praeitą sekmadienį atsidūrėte šurmuliuojančiais Parker Place koridoriais Nr. 3 Road, Ričmonde, galite būti ant penkiolikos minučių šlovės slenksčio. Priežastis? „The Amazing Race Canada“ prodiuserių komanda buvo mieste ir įprastą apsipirkimo dieną pavertė netikėtu populiarios realybės televizijos šou fonu.

Šviesos, fotoaparatas, veiksmas: „The Amazing Race Canada“ pasiekia „Richmond Mall“.

Diena prasidėjo laukimo jausmu, nes gamybos komanda apie vidurdienį įrengė parduotuvę. Neilgai trukus erelio akis pastebėjo „The Amazing Race Canada“ – šou, kuriame komandos supriešinamos įspūdingose ​​lenktynėse ne tik visoje šalyje, bet ir visame pasaulyje, o už nugalėtojai. Paskutinį kartą jaudinanti publika buvo matyta devintajame CTV sezone, o grįžimas į filmavimą iškart sukėlė ažiotažą.

Tačiau ne tik kamerų buvimas susuko galvą. Pilnai sausakimšoje Parker Place maisto aikštelėje atsivėrė kultūrinės šventės scena. Keliolika dalyvių buvo giliai įsitraukę į madžongą – plytelių trakštelėjimas skambėjo tarp valgytojų ir žiūrovų šurmulio. Šis intriguojantis vaizdas buvo užfiksuotas ir plačiai pasidalintas populiarioje Kinijos socialinės žiniasklaidos platformoje „Littel Red Book“, dar labiau atkreipiant dėmesį į dienos įvykius.

Darbuotojas iš vieno iš maisto aikštelės restoranų pasidalijo: „Šaudytojų komanda atėjo apie 12 val. ir išvyko po dviejų valandų. Ant scenos, esančios maisto aikštelės centre, žaidėjai žaidė madžongą. Jie neuždarė maisto aikštelės filmavimas, tiek daug klientų vienu metu pietaudavo“

Nors „Parker Place“ vadovybė liko nekalbi, negalėjo patvirtinti filmavimo specifikos ir to, ar tai iš tikrųjų buvo skirta „The Amazing Race Canada“, jie pasidalijo, kad epizodas turėtų pasirodyti liepos mėnesį.

Šis netikėtas televizijos šlovės šepetėlis tikrai sujaudino Ričmondo puodą, todėl daugelis nekantriai laukia transliacijos. Ar mažongų žaidėjai bus iššūkio dalimi? O gal spalvingas lenktynių dramos fonas? Tik laikas parodys. Tačiau vienas dalykas yra tikras: Richmond's Parker Place įsirašė į „The Amazing Race Canada“ palikimą.

Turite minčių apie šį netikėtą įvykių posūkį ar kitas istorijas Ričmonde? Nedvejodami parašykite mums arba pasidalykite savo įžvalgomis ir patarimais adresu [paštas apsaugotas]. Ir jei norite neatsilikti nuo visko, kas vyksta Ričmonde, užsiprenumeruokite kasdienį naujienlaiškį antraštėje.

About the author
Justinas Valiulis
Justinas Valiulis
About

Justinas Valiulis - Lietuvos žvaigždė internetinių kazino žaidimų lokalizavimo srityje, kuri sujungia glaudų supratimą apie lietuvių kultūrą su savo platu žaidimų žiniomis. Šis unikalus derinys užtikrina, kad kiekvienas jos lokalizuotas žaidimas jaučiasi būtent lietuviškas.

Send email
More posts by Justinas Valiulis
ThunderPick
Premija 2000 USD
Kultūrų ir komedijos derinys: „Madžong karaliaus“ kūrimas
2024-05-16