May 5, 2024

Mahjong Soul Kan!!: puikus pasinerimas į animacinio mažongo pasaulį

Justinas Valiulis
WriterJustinas ValiulisWriter

Pagrindiniai patiekalai:

Mahjong Soul Kan!!: puikus pasinerimas į animacinio mažongo pasaulį
  • Mahjong Soul Kan!!, anime, sukurtas pagal populiarų vaizdo žaidimą Mahjong Soul, pristato naują anonsą ir teminę dainą.
  • Serialo serijos bus rodomos ketvirtadieniais 22.00 val. JST nuo 2024 m. balandžio 25 d. oficialiame „YouTube“ kanale.
  • Oficialioje teminėje dainoje „Kankan Hime-hime“ vaidina veikėjų balso aktoriai.

Žvilgsnis į Mahjong Soul Kan!!

Mahjong Soul Kan!!, numatoma „Mahjong Soul“ vaizdo žaidimo žiniatinklio anime adaptacija, ką tik išleido daugybę įdomių atnaujinimų gerbėjams visame pasaulyje. Nuo naujo anonso, kuriame žadami dideli statymai ir širdį veriančios mahjong rungtynės, iki oficialios teminės dainos atskleidimo ir transliacijos detalių – ši serija ruošiasi būti privaloma žiūrėti.

Numatyta, kad premjera įvyks 2024 m. balandžio 25 d., serijos bus leidžiamos kas savaitę ketvirtadieniais 22.00 val. JST. Gerbėjai gali stebėti visą veiksmą oficialiame anime „YouTube“ kanale, užtikrindami visuotinį pasiekiamumą.

Muzikiniai ritmai, atitinkantys plyteles

Oficiali serialo teminė daina, pavadinta „Kankan Hime-hime“, atgaivina veikėjus per jų talentingų balso aktorių balsus. Ichihime, Miki Nikaido, Kaguyahime ir Yui Yagi, atitinkamai įgarsinami Maaya Uchida, Chiwa Saito, Mariya Ise ir Ami Koshimizu, suteikia savo balsus šiai patraukliai melodijai, pridedant anime papildomo žavesio ir asmenybės.

Užkuliusiuose

Kūrybinė Mahjong Soul Kan jėga!! vadovauja Kazuomi Koga, kuri perima režisieriaus vairą, kartu su Alke animacijos studija ir papildoma Yostar produkcija. Ayumi Kurokawa sukurti personažų dizainai atgyja su Hinako Tsubakiyamos muzika, nustatydami jaudinančių madžongų mūšių ir nuoširdžių akimirkų toną.

Ko tikėtis

Po sėkmės 2022 m. „Mahjong Soul Pon☆“, Mahjong Soul Kan!! sukurtas tęsti palikimą su nauja siužetu ir patrauklia charakterio dinamika. Žaidimo gerbėjai ir naujokai gali pasinerti į pasaulį, kuriame strategija, įgūdžiai ir šiek tiek sėkmės lemia nugalėtojus.

Susisiekite su mumis

Ką manote apie naujausius Mahjong Soul Kan atnaujinimus!!? Ar džiaugiatės nauja temine daina? Toliau pateiktuose komentaruose pasidalykite savo lūkesčiais ir su kuo palaikote būsimą seriją. Pradėkime pokalbį!

(Pirmą kartą pranešė: Anime News Network, data)

About the author
Justinas Valiulis
Justinas Valiulis
About

Justinas Valiulis - Lietuvos žvaigždė internetinių kazino žaidimų lokalizavimo srityje, kuri sujungia glaudų supratimą apie lietuvių kultūrą su savo platu žaidimų žiniomis. Šis unikalus derinys užtikrina, kad kiekvienas jos lokalizuotas žaidimas jaučiasi būtent lietuviškas.

Send email
More posts by Justinas Valiulis
ThunderPick
Premija 2000 USD
Kultūrų ir komedijos derinys: „Madžong karaliaus“ kūrimas
2024-05-16